Chamanna Jenatsch CAS (2652 m) v Švici – gorska koča SAC
Zasedenost v živo · posodobljeno … Galerija · 1 fotografij
Švicarski alpski klub (SAC)

Chamanna Jenatsch CAS

2652 m · Švica · Jill Lucas und Daniel Sidler
Možna spletna rezervacija SAC 70 ležišč
Chamanna Jenatsch CAS
Nadmorska višina
2652 m
Ležišča
70
Sekcija
Švicarski alpski klub (SAC)
Sezona
odprto od 27.07.2026
največ nočitev
20
Koordinate
Trenutna zasedenost — prosta ležišča po datumih
Številka v polju = prosta ležišča veliko (4+) malo (1–3) zasedeno zaprto

Rezerviraj na hut-reservation.org →
Opozorilo o ležiščih
Zasedeno? Ležišče bomo spremljali namesto tebe
Izberi datum in nam pusti e-poštni naslov. Javimo se v trenutku, ko se v koči Chamanna Jenatsch CAS za tisti dan sprosti ležišče — zasedenosti ti ni treba spremljati.
Bever
Prenočišče v dolini
Bever
Pridi dan prej in prespi v dolini — zjutraj se na vzpon odpraviš spočit.
Hoteli in penzioni blizu kraja Bever · Booking.com
Booking.com →
Foto Bever: No machine-readable author provided. Sendker assumed (based · Public domain · Wikimedia
Ekipa koče in kontakt
Jill Lucas und Daniel Sidler
081 833 29 29 www.chamannajenatsch.ch ↗ Prikaži na Google Zemljevidih ↗

Chamanna Jenatsch CAS je gorska koča na višini 2652 m. Ponuja 70 ležišč v 4 kategorijah (Massenlager, 2-er Zimmer, 4-er Zimmer, Schutzraum/Winterraum). Za kočo skrbi Jill Lucas und Daniel Sidler . Prenočitev je mogoče rezervirati na spletu — trenutno zasedenost po datumih vidiš zgoraj.

Kategorije ležišč

KategorijaMest
Massenlager · ML65
2-er Zimmer · 2er4
4-er Zimmer · 4er4
Schutzraum/Winterraum · SrWr12
Kategorije in število mest po uradnem rezervacijskem sistemu. Cene za nočitev se razlikujejo od koče do koče — preveri jih v rezervacijskem sistemu.

Informacije o koči in ekipa

Izvirno besedilo koče (povzeto brez sprememb)
Important: Online Reservations can be made until 12.00 p.m. at the latest on the day before the arrival date. Later reservations can be made by telephone. Cancellations and postponements of reservations must be notified at least 2 days before the booked overnight stay by 6.00 pm. Otherwise a no show fee of Fr. 40.00 p/p. will be charged. From 12:00 noon on the day of arrival, the no-show fee of CHF 70.00 p/p applies.

What to pack

Sleeping bag liner
Sleeping bag liner
Required in huts
Browse at 4camping →
Hiking boots
Hiking boots
Ankle-high, category B–C
Browse at 4camping →
Waterproof jacket
Waterproof jacket
Hardshell, 3-layer
Browse at 4camping →
Backpack 30–40 l
Backpack 30–40 l
Multi-day, with rain cover
Browse at 4camping →
Trekking poles
Trekking poles
Foldable
Browse at 4camping →
Headlamp
Headlamp
Rechargeable
Browse at 4camping →
Layered clothing
Layered clothing
Merino + fleece
Browse at 4camping →
First-aid kit
First-aid kit
+ emergency blanket
Browse at 4camping →

Pogosta vprašanja – Chamanna Jenatsch CAS

Ali je v koči Chamanna Jenatsch CAS mogoče prenočiti?+

Da. Chamanna Jenatsch CAS ponuja 70 ležišč in jo upravlja Jill Lucas und Daniel Sidler . Trenutno zasedenost po datumih vidiš zgoraj.

Kako rezerviram ležišče v koči Chamanna Jenatsch CAS?+

Chamanna Jenatsch CAS je mogoče rezervirati na spletu. Zgoraj preveri prosta ležišča za svoj termin in rezerviraj prek uradnega sistema Alpenvereina (hut-reservation.org).

Kako vem, ali so še prosta ležišča?+

Zasedenost v živo zgoraj prikazuje prosta mesta po dnevih – dnevno posodobljena iz uradnega rezervacijskega sistema.

Na kateri višini leži koča Chamanna Jenatsch CAS?+

Na višini 2652 m v Švici.

Kakšne sobe in skupna ležišča ponuja?+

70 ležišč v 4 kategorijah: Massenlager (65), 2-er Zimmer (4), 4-er Zimmer (4), Schutzraum/Winterraum (12).

Koliko noči lahko ostanem?+

Do 20 noči zapored.

Koče v bližini

Druge koče v bližini, ki jih je mogoče rezervirati na spletu.
Chamonas d'Ela CAS
10 km
Cesa da Sett
14 km
Chamanna d'Es-cha CAS
Graubünden · 17 km
Kesch-Hütte SAC
Graubünden · 17 km
Sägässähenki Jenisberg
18 km
Chamanna Georgy
19 km