Glorer Hütte (2.642 m) v Avstriji – gorska koča DAV
Zasedenost v živo · posodobljeno … Galerija · 3 fotografij
nemški Alpenverein (DAV)

Glorer Hütte

2.642 m · Avstrija · Carsten Stahl
Možna spletna rezervacija DAV 39 ležišč
Glorer HütteGlorer HütteGlorer Hütte
Nadmorska višina
2.642 m
Ležišča
39
Sekcija
nemški Alpenverein (DAV)
Sezona
odprto od 27.07.2026
največ nočitev
20
Trenutna zasedenost — prosta ležišča po datumih
Številka v polju = prosta ležišča veliko (4+) malo (1–3) zasedeno zaprto

Rezerviraj na hut-reservation.org →
Opozorilo o ležiščih
Zasedeno? Ležišče bomo spremljali namesto tebe
Izberi datum in nam pusti e-poštni naslov. Javimo se v trenutku, ko se v koči Glorer Hütte za tisti dan sprosti ležišče — zasedenosti ti ni treba spremljati.
Kals am Großglockner
Prenočišče v dolini
Kals am Großglockner
Pridi dan prej in prespi v dolini — zjutraj se na vzpon odpraviš spočit.
Hoteli in penzioni blizu kraja Kals am Großglockner · Booking.com
Booking.com →
Foto Kals am Großglockner: Geiserich77 · Wikimedia
Ekipa koče in kontakt
Carsten Stahl
+43 67761182853 www.glorer-huette.at ↗ Prikaži na Google Zemljevidih ↗

Glorer Hütte je gorska koča na višini 2.642 m. Ponuja 39 ležišč v 3 kategorijah (undefined, undefined, undefined). Za kočo skrbi Carsten Stahl. Prenočitev je mogoče rezervirati na spletu — trenutno zasedenost po datumih vidiš zgoraj.

Kategorije ležišč

KategorijaMest
Matratzenlager · ML25
Mehrbettzimmer · MBZ10
Zweierzimmer · 2BZ4
Unbewirtschafteter Modus · UBM0
Kategorije in število mest po uradnem rezervacijskem sistemu. Cene za nočitev se razlikujejo od koče do koče — preveri jih v rezervacijskem sistemu.

Informacije o koči in ekipa

Izvirno besedilo koče (povzeto brez sprememb)
Online-Reservierungen können längstens bis 18:00 Uhr am Vortag des Ankunftsdatums getätigt werden. Für spätere Reservierungen nehmen Sie bitte Kontakt mit dem Hüttenteam auf.

What to pack

Sleeping bag liner
Sleeping bag liner
Required in huts
Browse at 4camping →
Hiking boots
Hiking boots
Ankle-high, category B–C
Browse at 4camping →
Waterproof jacket
Waterproof jacket
Hardshell, 3-layer
Browse at 4camping →
Backpack 30–40 l
Backpack 30–40 l
Multi-day, with rain cover
Browse at 4camping →
Trekking poles
Trekking poles
Foldable
Browse at 4camping →
Headlamp
Headlamp
Rechargeable
Browse at 4camping →
Layered clothing
Layered clothing
Merino + fleece
Browse at 4camping →
First-aid kit
First-aid kit
+ emergency blanket
Browse at 4camping →

Pogosta vprašanja – Glorer Hütte

Ali je v koči Glorer Hütte mogoče prenočiti?+

Da. Glorer Hütte ponuja 39 ležišč in jo upravlja Carsten Stahl. Trenutno zasedenost po datumih vidiš zgoraj.

Kako rezerviram ležišče v koči Glorer Hütte?+

Glorer Hütte je mogoče rezervirati na spletu. Zgoraj preveri prosta ležišča za svoj termin in rezerviraj prek uradnega sistema Alpenvereina (hut-reservation.org).

Kako vem, ali so še prosta ležišča?+

Zasedenost v živo zgoraj prikazuje prosta mesta po dnevih – dnevno posodobljena iz uradnega rezervacijskega sistema.

Na kateri višini leži koča Glorer Hütte?+

Na višini 2.642 m v Avstriji.

Kakšne sobe in skupna ležišča ponuja?+

39 ležišč v 3 kategorijah: undefined (25), undefined (10), undefined (4).

Koliko noči lahko ostanem?+

Do 20 noči zapored.